Business Center Turkey

Business Center Turkey Amerika, İstanbul ve İzmir gibi uluslararası şubeleri ile yeni kuruluşlara veya sabit masraflarını azamiye indirmeye ve bu konuda esnek olmak isteyen tüm firmalara ofis kiralama, sanal ofis ve eğitim salonu kiralama hizmetleri vermektedir.

Bu sektördeki diğer firmaların aksine aydınlık bir çalışma ortamı sunar ve 40 kişiye kadar çeşitli eğitimlere olanak veren bir eğitim salonu hizmeti sağlar.

Büyüme evresindeki firmalarına bu hizmetlerin yanı sıra, Business Center’ın deneyimli ekibi Pazarlama Stratejiileri, Reklam ve Baskılı malzemeler, Kurumsal İletişim Çalışması, Logo çalışmaları, Web Sitesi kurumları konularında hizmetler sunmaktadır.

Yurtdışındaki ofislerinin yanı sıra, Türkiye’de Franchise sistemi ile büyümeyi hedefleyen Business Center, UFRAD üyesi olmakla birlikte, hizmet verdiği konulardaki deneyimlerini iş ortaklarının işlerini kurmasında ve büyütmesinde paylaşmaktadır.

Siz işinize bakın ofis detaylarını biz çözeriz..

Business Center geleneksel ofis anlayışını değiştiren yeni bir soluk ile iş adamlarının çok düşük maliyetler ile İstanbul Bağdat Caddesinde prestijli bir ofise sahip olmalarını sağlıyor.

Evinde çalışan, mobil iş yapan, işe yeni başlayan, işini geliştiren, temsilcilik yapan ya da sadece prestijli bir is adresine sahip olmak isteyen yerli-yabancı iş dünyasının en önemli sorunu önce bir ofis kurmasi, donatmasi ve gerekli personeli bulabilmesidir.

Bu geleneksel soruna modern bir çözüm bulan Business Center, ofis sahibi olmak isteyenlerin sadece dizüstü bilgisayarlarını alıp gelerek İstanbul' un en prestijli konumunda bir ofise sahip olabilecekleri, personel, mobilya, donanım ve birçok maliyeti bir kenara bırakarak sadece işlerine odaklanabilecekleri imkanları sağlamaktadır.

Business Center müşterileri, prestijli bir iş adresine sahip olarak kartvizitlerinde ve tanıtım malzemelerinde bunu belirtebiliyor ve iş ihtiyaçlarına göre kendilerine sunulan tam donanımlı ofis ve toplantı odalarından, asistanlik ve danışmanlık hizmetlerinden çok düşük maliyetle yararlanabiliyorlar. Kendi ihtiyaçlarına cevap verebilecek esnek çözümlerden dilediklerini seçebiliyorlar. Bos duran ofisler ve atil sekreterlere ödenen kira ve maaşlar yerine sadece kullandıkları kadar maliyete katlanıyorlar.

Business Center, İstanbul' un merkezi ve prestijli semtlerinden Bağdat Caddesinde hizmet vermektedir. Ofis odaları, tam donanımlı toplantı odaları, yetenekli ve teknik destekli asistanlık hizmetleri sunan resepsiyonu ve valeli otoparkı bulunmaktadır. Business Center, Franchising sistemi yurt içi ve yurt dışı büyüme stratejisi ile gün geçtikçe büyüyen farklı modern bir çözüm merkezidir.